מה המחיר של פוטושופ? ראו את המחירון המעודכן של 2024

תוכן עניינים

רוצים לבדוק מה המחיר של פוטושופ? בעמוד תראו את כל המחירים של תוכנות פוטושופ (יש יותר מאחת) בשביל להבין מה ההבדל ביניהן והם זה שווה את זה.

מה המחירים של פוטושופ?

המחיר הבסיסי של תוכנת פוטושופ הוא 74 ש"ח לחודש כשהמחיר כולל שימוש מלא בפוטושופ. למחשב ולאייפד וטאבלט התוכנית הזו מיועדת למעצבים מקצועיים שמתמשים בפוטושופ לעבודה או לתחביב על בסיס קבוע.

עבור 35 ש"ח לחודש תוכלו לקבל פוטושופ חלקי בנוסף לתוכנת לייטרום שזו תוכנה נוספת של אדובי שמיועדת לעריכת תמונות. התוכנית הזו מיועדת לצלמים.

למי שמשתמש בפוטושופ באופן חלקי ומחפש אפליקציה לעריכת תמונות במקום לחכות עד שיש מחשב תוכלו לקנות את פוטושופ אקספרס במחיר של 10$/חודש. מתאים מאוד ליוצרי תוכן שעובדים בטלפון ומחפשים לעצב תמונות לאינסטגרם, לפייסבוק, טיקטוק, יוטיוב או רשתות חברתיות אחרת.

אם אתם מכירים את התוכנות של אדובי ויודעים שתרצו להשתמש בעוד חלק מהם כמו אילוסטרייטור, פרמייר, לייטרום או תוכנות אחרות (אדובי באמת מייצרת הרבה תוכנות מעולות) תוכלו לקנות מנוי לcreative cloud במחיר של 185 ש"ח לחודש שנותן גישה לכל תוכנות אדובי. זה מתאים מאוד לחברות או אנשי שיווק ותוכן שצריכים מגוון סוגי תוכן.

האם יש פוטושופ בחינם?

אין גרסה של פוטושופ בחינם אבל כן יש אפשרות ל-7 ימי ניסיון ללא תשלום למי שרוצה לנסות לפני שהוא מתחייב.

האם יש דרך להשיג הנחה על פוטושופ?

בהחלט! אם אתם תלמידים או מורים אתם יכולים לחסוך 60% מהמחיר של רכישת creative cloud (התוכנית עם כל התוכנות של אדובי).

אהבתם? שתפו את המאמר!
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות