5 אפליקציות מומלצות לעיצוב תמונות לאינסטגרם ולפייסבוק

רוצים תמונות יותר מעוצבות ומקצועיות לאינסטגרם או לפייסבוק? תראו את המדריך שלנו ל-5 האפליקציות הכי טובות שיעלו את הרמה שלכם במהירות ובקלות.

האם צריך אפליקציה לעיצוב תמונות לאינסטגרם או לפייסבוק?

כשרוצים לעצב תמונות לאינסטגרם או לפייסבוק אמנם זה אפשרי להשתמש בתוכנות המובנות בטלפון, למעשה כתבנו לכם מדריך לגבי עריכת תמונות באייפון למי שרוצה לנסות. עם זאת זה מתאים בעיקר לעיצובים ועריכות מאוד פשוטות, אם אתם רוצים משהו יותר מקצועי בשביל להגדיל את העוקבים ואת העסק בצורה יותר רצינית כדאי לבחור אפליקציה שמתמחה בעיצוב תמונות. למזלנו הרבה אפליקציות לעיצוב ועריכה מכירות את הקהל הגדול שרוצה לערוך תמונות לאינסטגרם וגם לפייסבוק ופיתחו התאמות ופיצ'רים מתאימים.

המומלצים שלנו

למשתמשי אדובי

פוטושופ אקספרס

פוטושופ אקספרס | Photoshop Express

הכי מתאימה לצלמים

לייטרום | Lightroom

הכי נפוצה למתחילים

קנבה

קנבה | Canva

תוכן עניינים

למי מתאים במיוחד? סגנון תמונות יותר נקי

האם יש גרסה חינמית? כן

מה המחירים? 10$/חודש או 20$ בחודש אם אתם רוצים גם את פוטושופ

מתאים לאינסטגרם או לפייסבוק? לשניהם

קצת על התוכנה: לייטרום היא תוכנה שכל צלם חובב ומקצועי מכיר. היא תוכנה מעולה לעריכת תמונות כך שמאוד נוח לעשות פעולות שמיועדות לגרום לתמונה שלכם להיראות יותר טוב. בין אם תצטרכו להזיז או לערוך חפצים או אנשים ובין אם תרצו כמובן למצוא את הניגודיות והבהירות זו ללא ספק התוכנה בשבילכם. בנוסף יש אפשרות לעריכת סרטונים פשוטים מה שמתאים מאוד למי שרוצה לערוך רילס או סטוריז. האפליקציה פחות מתאימה למי שרוצה עיצובים יותר מתקדמים, אלא יותר נועדה לשפר את התמונות שלכם ולהתאים אותן לרוצונות שלכם. היתרון הכי משמעותי של האפליקציה הוא שאת כל הדברים הכי נפוצים מאוד קל לעשות כך שלא תמצאו את עצמכם מחפשים כפתורים בשביל ללמוד את האפליקציה.

מעוניינים להבין עוד? קראו את הסקירה של לייטרום

לייטרום | Lightroom

יתרונות

התוכנה תומכת בעברית

מאפשרת ארגון וסידור קל של התמונות

חסרונות

מלא אופציות עבודה

למי מתאים במיוחד? תמונות יותר מעוצבות

האם יש גרסה חינמית? כן

מה המחירים? 15$/חודש לקנבה פרו

מתאים לאינסטגרם או לפייסבוק? שניהם

קצת על התוכנה קנבה היא תוכנה לעיצוב גרפי והיא למעשה אחת התוכנות הכי נפוצות בעולם לעיצוב גרפי. תוכלו למצוא שם הרבה אלמנטים ופיצ'רים לעיצוב התמונה שלכם כמו הסרה והזזה של אלמנטים, שימוש בתבניות שלהם בשביל פוסטים והוספה של אלמנטים עיצוביים. מתאים מאוד למי שמנסה לבנות מותג שנראה יותר מקצועי ורוצה שפה עיצובית או אלמנטים שחוזרים על עצמם. מתאים גם אם אתם חושבים על להשתמש בקנבה לדברים נוספים, כמו למשל האתר שלכם, ואתם לא רוצים להשקיע בתוכנה נוספת.

קנבה | Canva

יתרונות

קלה לתפעול

יש תבניות עיצוביות מוכנות מראש

תומכת בעברית

חסרונות

סגנון עריכה מאוד אופייני

גרסת הפרו עולה כסף

למי מתאים במיוחד? תמונות אוכל, תמונות גוף, איפור

האם יש גרסה חינמית? כן

מה המחירים? 5$חודש או 35$/שנה (קצת פחות מ-3$/חודש)

מתאים לאינסטגרם או לפייסבוק? שניהם

קצת על התוכנה את פוטושופ כמובן לא צריך להציג, היא אחת התוכנות המובילות בעולם בשני העשורים האחרונים בכל מה שנוגע לעריכת תמונות וירידה לפרטים הקטנים. פוטושופ אקספרס היא הגרסה של פוטושופ שיותר מיועדת למובייל ולמי שרוצה את האיכויות והאפשרויות של פוטושופ מבלי לרדת לפרטים ולהתחיל לסמן כל אלמנט. פוטושופ אקספרס מעולה למי שמפרסם הרבה תמונות אוכל או תמונות גוף (למשל לצורך איפור) בשביל להוריד, להזיז או לחדד אלמנטים בשביל ליצור פוסטים וסטורי יותר מושקעים. אם אתם רוצים להסיר פירור שלא במקום בתמונה של מה שאכלתם בצהריים או כמה שערות שהחליטו להתפרע היום זו האפליקציה בשבילכם.

פוטושופ אקספרס | Photoshop Express

יתרונות

עריכת תמונות ברמה הכי גבוהה

חסרונות

אין אפשרות עריכה

פחות טובה להוספת עיצובים

למי מתאים במיוחד? כולם (כמעט)

האם יש גרסה חינמית? כן

מה המחירים? 9$/חודש או 56$/שנה (בערך 4.5$/חודש)

מתאים לאינסטגרם או לפייסבוק? לשניהם

קצת על התוכנה בדרך כלל אנחנו לא אוהבים לומר שיש תוכנה שמתאימה לכולם, אבל פיקסאט עושה את מירב המאמצים בשביל זה. יש אלמנטים שמעולים בתור תוכנה לעיצוב גרפי כמו הסרת רקעים וגם אלמנטים של האפליקציה שמעולים לעריכת תמונות כמו שיפור האיכות. בנוסף יש להם כלי חדש מבוסס AI שממיר תמונה לטקסט.

פיקסארט | Picsart

יתרונות

אפליקציה שנותנת פתרון מקיף לעריכת תמונות ועיצוב

חסרונות

אין אפשרות עריכת סרטונים

למי מתאים במיוחד? למתחילים

האם יש גרסה חינמית? כן

מה המחירים? 8$/חודש או 58.80$/שנה (קצת פחות מ5$/חודש)

מתאים לאינסטגרם או לפייסבוק? יותר לאינסטגרם

קצת על התוכנה פיקסלר היא תוכנה שמדהימה למי שלא מאוד טוב או לא רוצה ללמוד תוכנות חדשות כרגע. התוכנה מאוד קלה לשימוש לפעולות פשוטות מאוד ויש לה גם הרבה מאוד תבניות מעולות שאפשר להשתמש בהם לעיצובים יותר טובים. היא יותר מתאימה לאינסטגרם כי היא באמת מתמחה בעיקר בתמונות ועיצובים אבל יש אנשים שמתמשים גם לפייסבוק, בעיקר אנשים עם קהילות. קראו את הסקירה המלאה על פיקסלר

פיקסלר | Pixlr

יתרונות

מאגר גדול של תמונות

אישור לשימוש חופשי

מאגר גדול של פונטים

אין פרסומות

חסרונות

אין תמיכה לעיברית

איך לבחור אפליקציה לעיצוב תמונות לאינסטגרם?

כשאתם בוחרים אפליקציה לעיצוב תמונות באינסטגרם חשוב קודם כל להבין מה הסגנון שלכם. האם אתם אוהבים תמונות יותר נקיות או יותר מעוצבות. אם אתם אוהבים תמונות יותר נקיות בחרו באפליקציות שיותר מתמחות בעריכת תמונות כמו פוטושופ אקספרס או לייטרום. אם אתם אוהבים להכניס אלמנטים יותר מעוצבים עדיף לבחור באפליקציה שמתאימה לעיצוב גרפי כמו קנבה. לייטרום במיוחד בולטת בתור אפליקציה לעיצוב תמונות באינסטגרם כי יש גם אפשרות עריכה למי שרוצה להשתמש באותה תוכנה גם לרילס או סטורי.

אהבתם? שתפו את המאמר!
אהבתם? שתפו את המאמר!