5 תוכנות למצגות בחינם ובתשלום שבדקנו עבורכם

מחפשים תוכנה למצגות? בעמוד שלפנים תוכלו לראות ביקורות מקיפות על 5 תוכנות למצגות שבחרנו במיוחד בשבילכם לכל צורך שתצטרכו. בין אם תרצו תוכנה חינמית טובה, תוכנה למצגות שתומכת בעברית, תוכנה למצגות יותר מקצועיות ומושקעות – כל דבר מבלי להוסיף יותר מדי מידע לא קשור על תוכנות לא מומלצות.

המומלצים שלנו

מתאימה למצגות מתקדמות

Emaze

אימייז | Emaze

טובה למצגות פשוטות

גוגל סליידס Google Slides

גוגל סליידס | Google Slides

הכי מקצועית למצגות

פאוור פוינט Powerpoint

פאוור פוינט | Powerpoint

תוכן עניינים

למי מתאים: למי שרוצה מצגות מקצועיות לעיתים קרובות (אנשי מכירות, מורים, סוכנויות שיווק וכו')

האם יש גרסה בחינם: לא, אבל יש חודש ראשון בחינם.

מה המחיר: 6.99$/חודש לאדם אחד או 9.99$/חודש (לכל תוכנות אופיס)

להורדה או אונליין: להורדה

תמיכה בעברית: כן

קצת על התוכנה: אין מי שלא מכיר את פאוור פוינט. זו תוכנת המצגות הכי נפוצה בשוק לאורך שנים רבות והיא כבר נהייתה חלק מהשפה שלנו בגלל הדומיננטיות שלה בשוק. יש שם את כל האפשרויות הכי נפוצות שמתאימות למתחילים ולמתקדמים; למי שרוצה תמונות פשוטות עם טקסט וגם למי שרוצה אפקטים בלי להבין יותר מדי. פאוור פוינט הוא חלק מאופיס, כלומר לא ניתן להתקין אותו לבד אבל ביחד איתו מקבלים עוד הרבה תוכנות מעולות כמו וורד ובמיוחד אקסל.

פאוור פוינט | Powerpoint

יתרונות

קלה לשימוש

אפשרויות לכל הרמות

חסרונות

יחסית יקרה למי שלא צריך הרבה מצגות

לא ניתן לשיתוף למי שעובד בצוותים

למי מתאים: למי שרוצה מצגות פשוטות

האם יש גרסה בחינם: כן

מה המחיר: בחינם לתמיד

להורדה או אונליין: אונליין

תמיכה בעברית: כן

קצת על התוכנה: סליידס היא הגרסה של גוגל בתוך גוגל דרייב למי שרוצה להכין מצגות. התוכנה מתאימה למתחילים בעיקר שרוצים מצגות קלות בלי לנסות להבין עכשיו תוכנה מחדש או להוציא כסף. היא קלה מאוד לשימוש וניתנת לגישה לכל מי שיש חשבון Gmail (ולמי אין). אין בה פיצ'רים ואפקטים מאוד מתקדמים למי שרוצה מצגות יותר מורכבות עם הנפשות ואנימציות ייחודיות אבל היא עושה את העבודה למי שצריך מצגות פשוטות עם אפקטים סטנדרטיים.

גוגל סליידס | Google Slides

יתרונות

קלה לשימוש

חינם

ניתנת לשיתוף

חסרונות

מתאימה למתחילים

למי מתאים: מי שרוצה מצגות מקצועיות ולא רוצה להתחיל ללמוד תוכנה חדשה

האם יש גרסה בחינם: כן

מה המחיר: 9$/חודש לפרו, 30$/חודש executive, ולתוכנית business זה 25$/חודש למשתמש עבור 5 משתמשים ומעלה.

להורדה או אונליין: אונליין בחינם, הורדה רק תוכניות בתשלום

תמיכה בעברית: כן

קצת על התוכנה: emaze היא תוכנה שמיועדת רק למצגות והיא הרבה יותר מתמחה בזה. בניגוד להרבה תוכנות אחרות כמו השתיים הקודמות שהצגנו היא לא בהכרח מנסה להיות חלק ממשהו יותר רחב ובכך היא לא חייבת להתאים את עצמה לצרכים של תוכנות אחרות. היא מעולה למתחילים וגם למתקדמים כשיש לה הרבה תבניות מוכנות מראש שאפשר להשתמש ולהתחיל לעבוד איתן בהתאם לצרכים וקהל היעד של המצגות שלכם. יש הרבה אינטגרציות שאפשר לעשות איתה כמו לאינסטגרם, פייסבוק וגוגל תמונות שמאפשרות לייבא תמונות הרבה יותר בקלות. בנוסף מאוד קל להוסיף קבצי שמע, וידאו וגיפים (gifs) מה שעוזר להתאים לצרכים שלכם ולהוסיף עוד מימדים למצגות.

אימייז | Emaze

יתרונות

קלה לשימוש

הרבה תבניות ובעלת פיצ'רים מתקדמים

חסרונות

הגרסה החינמית מוגבלת ולא מאפשרת אפילו להוריד את המצגת

למי מתאים: למתחילים ומי שרוצה לעבוד בצוותים

האם יש גרסה בחינם: כן

מה המחיר: 12.25$/חודש לstarter ולתוכנית הפרו 24.75$/חודש

להורדה או אונליין: להורדה

תמיכה בעברית: לא

קצת על התוכנה: visme נועדה למתחילים שרוצים לעצב מצגות טובות ויפות אבל לא אוהבים את התוכנות היותר נפוצות כמו סליידס, פאוור פוינט או קנבה (עליה נדבר בהמשך). יש הרבה מאוד תבניות בנושאים שונים, כך שיש לכם בסיס טוב מאוד להתחיל איתו או אפילו להשתמש בו בפני עצמו. בניגוד להרבה תוכנות אחרות ניתן לעבוד ביחד ולשתף את המצגת עם הצוות שלכם כדי לעבוד יותר בקלות. מעבר לכך התוכנה מאוד קלה לשימוש. נדיר מאוד שתצטרכו לחפש אחר מדריכים כי כל כפתור ופיצ'ר מאוד ברור.

Visme

יתרונות

תבניות ועיצובים מיוחדים ומרשימים

חסרונות

יקרה לעומת תוכניות אחרות

למי מתאים: למתחילים ומתקדמים שרוצים מצגות פשוטות.

האם יש גרסה בחינם: כן

מה המחיר: 15$/חודש לקנבה פרו

להורדה או אונליין: אונליין

תמיכה בעברית: כן

קצת על התוכנה: אין כמעט מי שלא מכיר את קנבה. תוכנה מעולה לעיצוב גרפי שניתן לעצב בה כמעט הכל ובין היתר – גם מצגות. יש בקנבה הרבה פיצ'רים למתחילים ומתקדמים, למעצבים מקצועיים ומומחים וגם למתחילים שרוצים לעשות דברים פשוטים מאוד. בנוסף יש הרבה תבניות שאפשר להתחיל איתן. למי שצריך עיצובים נוספים מלבד מצגות לדוגמה פוסטים לרשתות החברתיות או עיצובים לאתר זו תוכנה מעולה שיכולה לעשות את הכל.

קנבה | Canva

יתרונות

קלה לתפעול

יש תבניות עיצוביות מוכנות מראש

תומכת בעברית

חסרונות

סגנון עריכה מאוד אופייני

גרסת הפרו עולה כסף

שאלות ותשובות

ליצירת מצגות הכי מושקעות, יפות ומקצועיות אנחנו ממליצים להשתמש בemaze או בvisme.
למי שמחפש תוכנה למצגות בעברית ניתן להשתמש בemaze, powerpoint, google slides, canva
תלוי בצרכים שלכם. עבור מצגות מאוד פשוטות ללא עיצובים מומלץ לבחור בגוגל סליידס. למי שרוצה מצגות מעט יותר מקצועיות אפשר להשתמש בגרסה החינמית של קנבה ולמי שרוצה מצגות יותר מושקעות כדאי להשתמש בemaze או visme.
תלוי ברמת האפקטים שאתם צריכים. עבור אפקטים מאוד פשוטים אפשר לבחור בגוגל סליידס שהיא גם בחינם, אבל למי שרוצה אפקטים יותר מקצועיים אפשר לבחור בemaze, visme או בpowerpoint.
בכל התוכנות שהצגנו – google slides, powerpoint, visme, emaze, canva אפשר להעלות קבצי שמע. לקנבה יש ספריית שירים שתוכלו להשתמש בה מבלי לייבא את הקובץ בעצמכם. שימו לב שלא כל התוכנות תומכות בכל סוגי וגדלי הקבצים אז ייתכן שתצטרכו להחליף את סוג הקובץ או להקטין אותו.
אהבתם? שתפו את המאמר!
אהבתם? שתפו את המאמר!